Slide 1

ASW 40-50K LT-G2 Pro

En güçlü invertör serisi

ASW 40-50K LT-G2 Pro Serisi

Güçlü ve yüksek verimli invertör


Yüksek kapasiteli ticari ve endüstriyel güneş enerjisi kurulumları, maksimum verim sağlayan üç fazlı invertörlere ihtiyaç duyar. ASW 40-50K LT-G2 Pro serisi, yenilenen tasarımıyla yüksek performans, kolay kurulum, daha az bakım oranı ve sağlamlık sunar.

Bağımsız 2 MPP tracker ile MPPT başına 32A’lik giriş akımı, güneş enerjili tesislerde %150’ye varan DC/AC oranı ile tasarım esnekliği sağlar.

Duvara kolay monte edilebilen IP66 koruma sınıflı tasarım, çevre koşullarına dayanıklıdır. Cloud tabanlı izleme uygulama güneş enerjisi tesisinizi nerede olursanız olun takip etmenizi sağlar.

slide 1
Image Slide 2
Image Slide 1
Image Slide 3
Image Slide 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Temel özellikleri

Güvenilir

Uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu.

DC ters polarite koruması ve AC duyarlı kaçak akım izleme fonksiyonu, kurulum yapanlar ve son kullanıcılar için güvenliğe odaklanarak uzun çalışma süreleri için tasarlanmıştır.

Tip II parafudr ekipmanları ile yıldırımdan korunma sağlar.

Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak IP66 koruma sınıfı ile zorlu çevre koşullarına dayanıklıdır.

Güçlü

MPPT başına 32A nominal giriş akımı ile güneş enerjili tesisinizin geniş alanlı bifacial güçlü PV modüllerle uyumlu çalışmasını sağlar.

Bağımsız 5 MPP’ye kadar geniş MPP voltaj aralığı güneş enerjisi tesislerinde %150 yüksek kapasiteyle esnek bir tasarıma olanak sağlar.

Termodinamik olarak optimize edilmiş kompakt elektromekanik tasarım yüksek güç yoğunluğu sağlar.

Kurulumu kolay

Phoenix Contact DC konnektörleriyle hızlı ve kolay kurulumlar için tasarlanmıştır.

Wi-Fi veya tak-kullan 4G sticklerle beş invertöre kadar izleme olanağı sağlar.

Eco elektronik ekibi ile nerede olursanız olun tesisinizi takip edebilir, hızlı ve kolay kurulum gerçekleştirebilirsiniz.